☎ 0312 472 70 02 ➤ Ehlibeyt Mahallesi 1262.Sokak No:5/B Çankaya Ankara 

EKBER PARATONER YILDIRIMDAN KORUNMA SİSTEMLERİ 
    • Yüksek yapılar yıldırım darbesine maruz kalma olasılığı en yüksek yapılardır. Bu yapıların risk hesaplama analizi yapılırken mutlaka IEC normlarına uygun bir hesaplama yapılmalı ve koruma önlemleri en üst düzeyde alınmalıdır.

Hakkımızda

                                        
         HAKKIMIZDA
  
         EKBER PARATONER ANKARA 2010 yılından bu yana uzman ve deneyimli kadrosuyla Türkiye'nin dört bir yanında sizlere hizmet vermektedir.

         Şirketimizin kurucusu olan ALİ EKBER BAYKAL paratoner ve yıldırımdan korunma sistemleri üzerine ilk olarak 1983 yılında RADSAN Elektromekanik A.Ş. firmasında başlayarak sayısız işe başarı ile imza atmıştır.2010 yılından sonra da bu sektörde sizlere daha iyi hizmet verebilmek için yeni bir oluşuma imza atarak EKBER PARATONER firmasını kurmuştur.TÜRKİYE'nin tamamının yakınında çalışma yapmış ve müşterilerinin takdirini kazanmayı başarmıştır.

         Ekber Paratoner Ankara firması olarak Paratoner,Faraday kafesi montaj malzemeleri, topraklama malzemeleri, Topraklama, Faraday kafesi, Paratoner montajı, İç yıldırımlık, Topraklama, Paratoner, Pano, Özgül direnç ölçümü ve raporlandırma işi firmamız teknik personeli tarafından itina ile yapılmaktadır.

         Ekber Paratoner Ankara kurulduğu günden bu yana siz sayın müşterilerimizin isteği doğrultusunda sizlere hizmet vermektedir.

         Ekber Paratoner Ankara yürürlükteki İSİG kurallarına uyar ve uygular.

         SİZİN GÜVENLİĞİNİZ BİZİM İLKEMİZDİR.
 
Site Haritası
Hava Durumu